Hey Cheerilee Hey Cheerilee, I'm afraid to raise my hand. I have something to ask you, cause I want to understand.
It's not about homework, It's about one plus one is two. I don't want you to teach me, I just want to be with you.
Cheerilee, Cheerilee, Cheerilee, Cheerilee, Cheerilee Cheerilee, I think I'm in love with you.
Hey Cheerilee Hey Cheerilee, I'm afraid to see you after school. I can't come to your office, and tell you that you're cool.
It's not about my tests, or about my homework you should grade. I don't want you to tell me, I just want to go on a date.
Cheerilee, Cheerilee, Cheerilee, Cheerilee, Cheerilee Cheerilee, I think I'm in love with you. Эй Черили Эй Черили , Я боюсь поднять руку . У меня есть кое-что спросить у вас, потому что я хочу понять.
Речь идет не о домашних заданий, Речь идет о один плюс один равно двум. Я не хочу , чтобы ты научил меня, Я просто хочу быть с тобой .
Черили , Черили , Черили , Черили , Черили Черили , Я думаю, что я влюблен в тебя .
Эй Черили Эй Черили , Я боюсь , чтобы увидеть после школы . Я не могу прийти к Вам в офис , и скажу вам, что вы здорово.
Это не о моих тестах , или о мою домашнюю работу вы должны классе. Я не хочу , чтобы ты мне , Я просто хочу , чтобы пойти на свидание .
Черили , Черили , Черили , Черили , Черили Черили , Я думаю, что я влюблен в тебя . | |